Kurumsal

Şirket Profilimiz

Efes Lojistik Ltd. Şti. olarak kurumsal yapı ve değerlerimiz, vizyon, misyon ve hedeflerimiz, toplumsal sorumluluklarımız ile insan kaynakları politikamız hakkındaki bilgilere web sitemiz üzerinde yer verilmiştir.

2012 yılında Mehmet Güllerden'in girişimleriyle kurulan ve 2015 yılında yapmış olduğu yatırımlar ile tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlayan Efes Lojistik Ltd. Şti., başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen taşımacılık markaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Efes Lojistik Ltd. Şti.'in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Kurumsal Bilgilerimiz

VİZYONUMUZ;
Efes Lojistik Ltd. Şti. olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgemizde hizmet sektöründe yer aldığımız konumumuz itibari ile planlı büyümek ve başarıya ulaşmaktır.

MİSYONUMUZ;
Tüm Efes Lojistik Ltd. Şti. çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak.

Efes Lojistik Ltd. Şti. olarak topluma karşı sorumluluklarımızda önder ve örnek bir şekilde, eğitim, çevreye saygı gibi konularda etkin çalışmalarda bulunmaktayız.

Toplumsal sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirmekte olduğumuz topluma katkılarımız, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin destek ve beğenilerini kazanmaktadır.

Efes Lojistik Ltd. Şti., birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır.

Efes Lojistik Ltd. Şti. güvenilir, takım ruhuna ve insana değer veren, ekip çalışmasını benimseyen bir firmadır. Tüm çalışanlarının Efes Lojistik Ltd. Şti. ailesinin bir ferdi olarak çalışmalarından gurur duymaktadır.

İnsan kaynakları konusunda en iyi uygulamaları benimseyen ve tatbik eden örnek bir taşımacılık şirketi olmak, birikimimizi bünyemizdeki tüm çalışanlarımız ile paylaşmak ve bunları sürekli geliştirmek en büyük hedefimizdir.

Hizmet Endeksimiz

Kurumsal Portföyümüz