• İzmir İşten İşe

İşten İşe Taşımacılık

Exsperli, Sözleşmeli ve Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri

Taşımalarınız eksper gözetiminde oluşturulan sözleşmeler ile gerçekleştirilir. Eşyalarınız çağdaş sigortacılık anlayışıyla en yüksek teminatlar üzerinden belirlenerek güvence altına alınır.

Her Türlü Kurumsal Taşımacılıkta, Fonksiyonel ve Güvenilir Çözümler

Efes Lojistik Ltd. Şti., iç yapıları eşyalara zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiş araçlarıyla ofisinizi, fabrikanızı, malzemelerinizi tam zamanında ve tam güvenle, dilediğiniz yere taşıyor.

Banka şubelerinden, ilaç şirketlerine, holding ofislerinden, askılı tekstil taşımacılığına, fabrika taşımacılığından, fuar taşımacılığına kadar oldukça geniş bir alanda eşya taşımacılığı hizmeti veren Efes Lojistik Ltd. Şti., seyahatte sunduğu özenli hizmet anlayışıyla bu alanda da yanınızda. Taşımalarınızı gerçekleştirdiğimiz filomuzdaki araçları görmek için tıklayın.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımanın püf noktası eşyaların fiziki taşınması değil, bu taşınmanın işleyişinizi ve iş takvimize minimum etki yapacak şekilde bir plan çerçevesinde seri bir şekilde gerçekleştirilmesidir.

Bu bağlamda ofisinize ve işleyişinise dair her ayrıntı bizim için çok önemlidir. Malzemelerinizin doğru bir şekilde paketlenmesi, sınıflandırılarak araçlara yüklenmesi ve nakliye esnasında güvenle yeni ofisinize taşınması için profesyonel ekibimiz Efes Lojistik Ltd. Şti. hassasiyetiyle çalışıyor.

Fabrika Taşımacılığı

Efes Lojistik Ltd. Şti. fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanları ile konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır. Fabrikanın ofisleri, çalışma bölümleri ve stantları özel ambalajlarla, titizlikle gerçekleştirilir. Fuar bitiminde eşyalarınız aynı itina ile taşınıp alınan yerlere bırakılır.

Banka Taşımacılığı

Eksper incelemesi ve sonrasındaki etüt çalışması beğenilirse sözleşme oluşturulur. Taşıma esnasında Efes Lojistik Ltd. Şti.'in Forman’i hazır bulunur. Elektronik eşyalar pet graft kağıtlarla ambalajlanır. Çelik kasa ve bankamatikler ise liftli araçlarla taşınır.